כדורסל

מועדון הכדורסל במזכרת בתיה 

המועדון רואה עצמו כתנועת נוער שלב ליבה הוא משחק הכדורסל, משחק אשר מהווה כלי חינוכי להקניית ערכי השגיות, דבקות במטרה, התמדה,שת"פ קבוצתי לצד יכולת אישית ותרומה לקבוצה. מאות בנים ובנות משתייכים לקבוצות השונות בבית ספר לכדורסל שפעילותו כוללת: אימונים, טורנירים, מחנות אימון, פעילות למען הקהילה יציאה לצפייה במשחקים בליגת העל ועוד.
מאות בני נוער נוספים משתייכים לקבוצות התחרותיות במחלקת הנוער. למועדון גם קבוצת בוגרים המשחקת בליגה ב׳ אשר החזון הינו שילובם של בוגרי המועדון בקבוצה הבוגרת.

פרט לפעילות השוטפת, המועדון מספק הרצאות אורח של אנשי מקצוע בנושאי כושר, תזונה והצד המנטלי של הכדורסל. כמו כן, המועדון מפעיל פרויקט מצוינות במסגרתו שחקני המועדון מעשירים עצמם באימונים אישיים הכוללים את המכשור הטוב ביותר בליווי הצוות הבכיר של המועדון.
בנוסף, המועדון מוציא שחקנים מתוך הקבוצות השונות לקורס מדריכי כדורסל.
המועדון מתגאה בשיתוף הפעולה החם עם מועדונית הנוער ״יחדיו״ אשר הולידה רגעים מקסימים של חיבור וסיפוק בין חניכי המועדונית לשחקני המועדון. 

עופר רון: 052-3949463 

המנהל המקצועי של המועדון הינו בעל מומחיות בקידום שחקני נוער, בעל עבר עשיר כמאמן ומנהל מקצועי של הפועל ירושלים, מאמן בוגרים בליגת העל, הליגה הלאומית ונבחרות ישראל השונות. 

אור רון: 054-6234201 

המנהל הארגוני של המועדון ומאמן בפועל במועדון הינו שחקן לשעבר בליגת העל, הליגה הלאומית ונבחרות ישראל השונות. 

 

מערכת למכירת כרטיסים